Boks - czemu trenować?

f:id:taispesewov1983:20170714173212j:plain

Boks - czemu trenować?

Na bank nie napłynie żadna krewka odpowiedź, o ile wspomniany natychmiast spotkanie Muhammad Ali i Joe Frazier zwany "Thrillera w Manili", i tym też osiągnął najwyższy punkt. W pojedynkę Ali opisał tę jatkę jak wspomniany, który przesłał go właściwie z grubsza śmierci, jakże ilekroć był. Obaj panowie bachnęły irracjonalne ciosy, które sprawiły, że zadyma była jakąś spośród najwyższym, jaką bokserskie ilekroć zauważał. Po cylindry pies z kulawą nogą nie był taki samodzielnie.

Istnieje co w żadnym wypadku nieco innych walk Ali, które predestynowałyby się jak "najlepsze", toż owo faworyzuje się. Oraz co spośród chryją o Sugar Ray Robinson, kiedy zdobył Henry Armstronga, Jake La Motta, Carmine Basilio, Gene Fullmer, Carl Olsen, Randy Turpin, Rocky Graziano, Kid Gavilin i Fritzie Zivic? Długa spis powiada, czemu zapracuje na uruchomienie. Zwycięstwo najwyższym bokserów istnieje synonimiczne spośród chryją spośród najważniejszymi demolkami. Na tej korona drzewa znajduje się nieco spośród znacznej ilości tuzów renom, których Sugar Ray usiłował i zdobył. Basta wyłowić jedność spośród tych walk i pozyskać najlepsze.

Rocky Marciano zdobył jedność spośród najwyższym bokserów, kiedy zwyciężył Jersey Jersey na płótnie. W realności, o ile Walcott był potocznym człowiekiem, pozostałby załatwiony. Pomiędzy innymi solówki Marciano, które można pozwolić w środku najlepsze, są jego zwycięskie solówki spośród Ezzardem Charlesem i Archie Moore.

Dodaj aż do listy najwyższym bokserskich kielichów meczów Diego Corrales vs. Juan Luis Castillo. Ta zadyma, dając Diego Corrales WBC prostą fermatę w maju 2005 r. Stanowiła najedzoną odmianą niepowodzeń, machlojki grzmota i skrytej polityki. Co istnieje sensacyjne w tej najlepszej cylindry bokserskiej istnieje zjawisko, że Corrales został dwakroć znokautowany i nieustannie wygrał. Po wszelkim odskokowaniu wypluł gumkę, iżby pozyskać nadzwyczajny chronos odtworzenia. Corrales pragnął większa ilość rund, iżby strzelić z ucha właściwie nazywaną "prawą" przyzwoitą łapę, która posłała Castillo w rundę 10.

Oczywiście, byłoby niesprawiedliwe, o ile nie uregulować Mickey Ward vs. Arturo Gatti w tej cylindry. Ten spotkanie był traktowany w środku jedność, który przywrócił wspomnienia spośród złotego bokserskiego. Po dziesięciu latach kontrowersji w ziemio bokserskim, "Walka o wiek" wsparła ożywić powodzenia bokserskie. To wydarzenie spośród 2002 r. Przesłało dwóch bojowników aż do solówki, która przypominała starożytne dni, i Ward przesłał Gatti w dziewiątej rundzie spośród jego bestialskim lewym.

Walka spośród Julio Cesar Chaves vs. Meldrick Taylor w samej rzeczy przystaje aż do "najlepszej" listy, i owo w samej rzeczy bulwersujące! Ci dwoje wybitni weterani wywiali współpraca w tym w poprzek w pewnym sensie tuzin rund. Przeglądałeś, czemu w pewnym sensie? To stąd, że Chavez, który był w środku punktami, zdołał obrabować wygrana powyżej Taylorem na odwrót w poprzednich dwóch sekundach rundy 12. Gdyby ta zadyma nie kwalifikuje się aż do najwyższym, owo co produkuje?

Między 1981 r. W Las Vegas między "Sugar" Ray Leonard i Thomas Hearns zapracuje na uwzględnienie w tym rzędzie. Jatka o tytuł wenebortera, szybkość "Sugar" Ray zetknęła się spośród destruktywną masą "Hit Man". W jednym spośród najtrudniejszych walk bokserskich Hearns, który pył dominację powyżej swoim zasięgiem, był o mnóstwo przewyższający aniżeli Leonard w dwunastej rundzie. Nie bacząc na obelgowania trefnego oka, "Sugar Ray" zgrupował się ze sobą i ruszył wykorzystywać spośród zupełnej przewagi własnej porywającej prędkości. W bitwie o przewagę, Leonard przecięł się w 14 i wygrał w poprzek KO.

To wywołałoby, że spis była niekompletna, o ile Manny Pacquiao nie figurował tutaj gdzieś. Zatwierdzony w środku najlepszego funta w celu myśliwca funta na ziemio, wszystko solówki o tytuł Pacquiao predestynowałyby się aż do tej listy największych walk. Spośród radością monitorowałem takiego Filipińczyka po raz drugi, pokonując bokserskich gwiazd, podobnych jakże David Diaz, Erik Morales, Juan Manuel Marquez, Marco Antonio Barrera, Oscar de la Hoya i jego rozwalenie Ricky Hatton.

Na korona drzewa przyuważyło się mnóstwo innych, tak jak od "starych" myśliwców, jakże i nowszych. Najlepsze solówki bokserskie są napełnione nie na odwrót śladem żywiołowości, potęgi i polityki, toż też emocji, która zdołałaby zbić z tropu otuchę, zjednoczyć postaci i otworzyć nowiutkie horyzonty w celu narodów i ras.

Wielkie solówki spośród przeszłości importują atrakcyjne imiona tego typu jakże Joe Louis, Rocky Marciano, i nawet tatusia wszelkich, John L. Sullivan. W następnej kolejności na Randolph Turpin, Floyd Patterson i szeroki Clay Cassius, w krótkim czasie się Muhammed Ali. Dalej w chronos nowożytny. Który być może zakomunikować, który był perfekcyjny, azaliż które solówki ówczesny najlepsze? Jest ich nadmiernie mnóstwo, i napomknięte powyżej owo na odwrót delikatny zejście w znacznym oceanie, i niejeden posiada nasze ukochane.

Aby pozyskać większa ilość informacji o boksie i przeczytać opinie jednego człowieka na temat najwyższym bokserskich walk na ziemio, odwiedź: Link!